Spoštovani starši, učenke in učenci!

Šolsko leto se izteka in v četrtek, 24. 6. 2021, ga bomo zaključili s proslavo pred dnevom državnosti, ki bo za vse učence od 1. do 5. razreda potekala v matičnih učilnicah. Učiteljice so proslavo pripravile malo drugače, posnele so film, ki ga boste predvajali v učilnicah, nato pa nadaljevali s podelitvijo spričeval, priznanj in pohval. Pričetek dejavnosti bo za vse učence ob 8.05, zaključili pa bomo ob 11. 00.  Jutranje varstvo bo organizirano.

Prehrana:

• Šolska malica bo pripravljena za vse učence, kosilo pa smo odjavili za vse učence.
  • Kosilo bo ob 12.00 za prijavljene učence.

Prevozi:

Šolski avtobus bo zjutraj peljal le v času druge vožnje, to je ob 7.35 iz Bukovščice.

Povratna vožnja šolskega avtobusa bo ob 11.30, kombiji pa bodo peljali po spodnjem razporedu:

• Janez Potočnik;  zjutraj kot običajno; povratna vožnja ob 11.00 Lenart, 11.30 matična šola, 11.45 Bukovica.
  • Franc Potočnik; zjutraj kot običajno; povratna vožnja ob 11.10 Spodnja Luša, 11.30 Bukovica.

Podaljšano bivanje bo organizirano v skladu s prijavami.

Želimo vam lepe in varne počitnice.

Učiteljice in učitelji PŠ Bukovica