Kombinirani oddelek 1. in 2. r.: ga. Barbara Traven Teraž, gdč. Klara Bergant
URA | PON. | TOR. | SRE. | ČET. | PET. | |
6.15 – 8.00 | predura | DOP. P. | ||||
8.05 – 8.50 | 1. | SLJ/SLJ | SPO*/SPO* | KID/BZ | MAT*/MAT* | SLJ*/SLJ* |
8.55 – 9.40 | 2. | SLJ/SLJ | SPO*/SPO* | MAT/MAT | SPO*/SPO* | SLJ*/SLJ* |
10.05 – 10.50 | 3. | MAT*/MAT* | MAT*/MAT* | GUM/GUM | SLJ/SLJ | GUM/GUM |
10.55 – 11.40 | 4. | ŠPO*/ŠPO* | SLJ*/SLJ* | ŠPO/ŠPO | LUM/LUM | N1A/N1A* |
11.45 – 12.30 | 5. | N1A/N1A* | /SLJ | LUM/LUM | ŠPO/ŠPO | |
12.35 – 13.20 | 6. | GIB/OPZ | ||||
N1A – izvaja učitelj Martin Draksler GIB – izvaja učitelj Jože Kordiš |
OPZ – izvaja učiteljica Andreja Jesenik Jelenc SPO*,MAT*, SLJ*, ŠPO* – prisotna 2. strokovna delavka Klara Bergant GIB/OPZ – na 14 dni |
Oddelek 3. razred: ga. Andreja Jesenik Jelenc
URA | PON. | TOR. | SRE. | ČET. | PET. | |
6.15 – 8.00 | predura | DOP. P. | ||||
8.05 – 8.50 | 1. | SLJ | MAT | SPO | MAT | SLJ |
8.55 – 9.40 | 2. | SLJ | SLJ | ŠPO | SLJ | SLJ |
10.05 – 10.50 | 3. | SPO | ŠPO | SLJ | LUM | ŠPO |
10.55 – 11.40 | 4. | MAT | SPO | MAT | LUM | MAT |
11.45 – 12.30 | 5. | KID | GUM | GUM | TJA* | |
12.35 – 13.20 | 6. | GIB/OPZ* | TJA* | |||
OPZ 1*- izvaja učiteljica Andreja Jesenik Jelenc TJA* – izvaja učitelj Martin Draksler |
GIB – izvaja učitelj Jože Kordiš GIB/OPZ – na 14 dni |
Kombinacija 4. in 5. razred: ga. Irena Benedičič
URA | PON. | TOR. | SRE. | ČET. | PET. | ||
6.00 – 8.00 | predura | VŠ/BZ | DOP. P. | ||||
8.05 – 8.50 | 1. | GUM/GUM | LUM/LUM | SLJ/SLJ | MAT/MAT | NIT/NIT | |
8.55 – 9.40 | 2. | SLJ/SLJ | LUM/LUM | MAT/MAT | KID/KID | NIT/NIT | |
10.05 – 10.50 | 3. | ŠPO/ŠPO | MAT/MAT | ŠPO/ŠPO | DRU*/DRU | MAT/TJA* | |
10.55 – 11.40 | 4. | NIT/NIT | SLJ/SLJ | GUM/RU* | SLJ*/SLJ | ŠPO/ŠPO | |
11.45 – 12.30 | 5. | MAT/MAT | DRU*/DRU | TJA*/TJA* | SLJ*/SLJ | OPZ 2/OPZ2* | |
12.35 – 13.20 | 6. | TJA*/TJA* | NŠP/NŠP* | /DRU | /GOS | ||
13.30 – 14.15 | 7. | ||||||
TJA*, DRU*, SLJ* – izvaja učitelj Martin Draksler NŠP* – izvaja učiteljica Maja Bajželj Plešec |
OPZ 2 – izvaja učiteljica Andreja Jesenik Jelenc GUM/RU* – na 14 dni
|
||||||
OPB 1. – 2. razred: ga. Andreja Črnivec
URA | PON. | TOR. | SRE. | ČET. | PET. | |
10.05 – 10.50 | 3. | |||||
10.55 – 11.40 | 4. | |||||
11.40 – 12.30 | 5. | SD | ||||
12.30 – 13.20 | 6. | SD / SU | KOSILO / SD | KOSILO /SD | KOSILO/SD | |
13.20 – 14.10 | 7. | KOSILO / SU | KOSILO | SU | SD / SU | SD / SU |
14.10 – 15.00 | 8. | SU / UPČ | SU / UPČ | SU / UPČ | SU / UPČ | SU / UPČ |
15.00 – 15.50 | 9. | UPČ / SD | UPČ / SD | UPČ / SD | UPČ / SD | UPČ / SD |
SD – sprostitvena dejavnost UPČ – usmerjen prosti čas
SU – samostojno učenje
OPB 3. – 5. razred: g. Martin Draksler
URA | PON. | TOR. | SRE. | ČET. | PET. | |
10.05 – 10.50 | 3. | |||||
10.55 – 11.40 | 4. | |||||
11.40 – 12.30 | 5. | |||||
12.30 – 13.20 | 6. | SD | SD | SD | ||
13.20 – 14.10 | 7. | KOSILO/SU | KOSILO/SU | KOSILO/SU | KOSILO/SU | KOSILO/SU |
14.10 – 15.00 | 8. | SU/UPČ | SU/UPČ | SU/UPČ | SU/UPČ | |
15.00 – 15.50 | 9. |
SD – sprostitvena dejavnost UPČ – usmerjen prosti čas
SU – samostojno učenje