Učenci četrtih in petih razredov so bili od 20. 4. do 22. 4. v Libeličah na Koroškem. Glavni cilj je bil pridobiti spretnosti v vožnji s kolesom in še mnogo drugih dejavnosti, s poudarkom bivanja v naravi in z naravo.

Naši učenci so strnili vtise takole:

Lara: “Tabor je bil zanimiv in zabaven, ker smo kolesarili in se naučili veliko novega.”

Ajda: “Tabor je bil poučen, zabaven, ker smo se veliko naučili, spoznali smo nove prijatelje, zapomnila si ga bom za vedno.”

Jera: “Tabor je bil dober, ker smo plezali, kolesaril in šli v Avstrijo.”

Katarina: “Tabor je bil super, ker smo spoznali nove sošolce, imeli smo prosti čas.”

Tinkara: “Tabor se mi je zdel zelo zabaven, ker so bili zelo prijazni učitelji in učiteljice, da smo z njihovo spodbudo opravili kolesarski izpit in pridobili samozavest.”

Aman in Amar: “Tabor je bil zabaven, naučila sva se veliko stvari o kolesarjenju.”

David: “Meni je bil tabor zanimiv zaradi kolesarjenja, ker smo plezali in zaradi dobrih kosil.”

Larissa:  “Meni je bilo všeč, ker sem spoznala nove sošolke, ker sem plezala po plezalni steni in ker je bila dobra hrana.”

Anja: “Meni je bilo zelo všeč, ker smo veliko kolesarili in sem se naučila veliko novih stvari. Učitelji in učiteljice so bili zelo prijazni. Uživala sem pri plezanju.”

Andreja: “Tukaj je zelo dobra hrana, veliko novega se naučiš, zelo mi je bilo všeč, ker smo danes sadili drevo.”

Sergei: “Všeč mi je bilo, ker sem igral nogomet z Mario, ker smo kolesarili in plezali.”

Nace: “Tabor se mi je zdel dober zaradi kolesarjenja, plezanja in ker sem se igral s prijatelji.”