Spoštovani starši, učenke in učenci!

V ponedeljek, 24. 6. 2024, bo zadnji dan pouka v tem šolskem letu.  Zaključili ga bomo s svečano podelitvijo spričeval, priznanj in pohval. S poukom bomo predvidoma končali ob 11. uri.

Jutranje varstvo bo organizirano. Zaradi sestavljanja oddelkov podaljšanega bivanja in priprave kosil, bi želeli pridobiti podatek do katere ure bo vaš otrok v podaljšanem bivanju.

Šolska malica bo pripravljena za vse učence, kosilo pa smo odjavili za vse učence. Učenci so dobili obvestilo za zadnji šolski dan. Izpolnjeno obvestilo naj vaš otrok vrne razredničarki do četrtka, 20. 6. 2024.

Prevozi:

• Šolski avtobus bo peljal le v času druge jutranje vožnje, to je ob 7.35 iz Bukovščice.
  • Povratna vožnja šolskega avtobusa bo samo ena, ob 11.30.
  • Mitja Potočnik

Zjutraj kot običajno.

Povratna vožnja: 11.00 Lenart, 11.30 matična šola, 13.45 Bukovica.

• Damjan Perovšek (vozi Tine Tavčar)

Zjutraj kot običajno.

Povratna vožnja: 11.10 Spodnja Luša, 11.30 Bukovica.

Želimo vam prijetne in varne počitnice!

učitelji PŠ TS Bukovica