Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Brezskrbni počitniški dnevi se počasi iztekajo. Novo šolsko leto se bo pričelo v četrtek, 1. septembra 2022.

Jutranje varstvo prvi šolski dan bo organizirano le za vozače kombija in avtobusa.

V šolo lahko vstopajo le zdrave osebe. Zaradi korona virusa moramo upoštevati Navodila za ravnanje ob sumu ali potrjenem primeru za VIZ  in Priporočila higienskih in organizacijskih ukrepov v vzgoji in izobraževanju .

Sprejem prvošolcev na PŠ Tadeusz Sadowski Bukovica bo ob 10.15.

Pouk za učence od 2. do 5. razreda se bo pričel ob 8.05. Šolska vrata bomo odprli ob 7.45.

Učenci naj v šolo pridejo po naslednjem razporedu:

• ob 7.45 – učenci 4. in 5. razreda,
  • ob 7.55 – učenci 2. in 3. razreda.

Razredničarke vas bodo počakale pred vhodom v šolo.

Prvi dve uri bosta razredni uri, nato pa pouk po urniku, učenci od 2. do 5. razreda do 11.40 (4 ure). Že prvi dan s seboj prinesite vse potrebne šolske potrebščine po urniku:

2. r. 3. r. 4. in 5. r.
1.   šolska ura prvi šolski dan prvi šolski dan RU
2.  šolska ura prvi šolski dan prvi šolski dan RU
3.  šolska ura SLJ MAT DRU
4.  šolska ura SPO  SLJ SLJ

Podaljšano bivanje

Za učence od 2. do 5. razreda, ki ste se prijavili za podaljšano bivanje, bo le to organizirano takoj po pouku do 15.50. Starše prosimo, da se pogovorite z otrokom, do kdaj bo prvi dan ostal v podaljšanem bivanju. Učencem to zapišete v beležko.

Po zaključku pouka ali podaljšanega bivanja starši ne vstopate v šolo, ampak počakate svojega otroka pred šolo.

Prehrana

Malica bo organizirana že prvi dan za vse učence, kosilo pa bo za učence, ki se bodo ta dan prijavili na kosilo (učencem prijavo zapišite v beležko).

Šolski prevoz

Avtobusi in kombiji pripeljejo v šolo po voznem redu druge vožnje, ki je objavljen na spletni strani šole. Po zaključenem pouku pa odpeljejo ob 12.50 iz MŠ.

Objavljamo vozni red za prvi šolski dan.

DELAVCI ŠOLE VAM ŽELIMO USPEŠEN IN ČIM BOLJ PRIJETEN ZAČETEK NOVEGA ŠOLSKEGA LETA.