Spoštovani starši, učenke in učenci!

Brezskrbni počitniški dnevi se počasi iztekajo in novo šolsko leto že trka na šolska vrata. Za lažji začetek vam posredujemo nekaj informacij.

POUK ZA UČENCE OD 2. DO 5. RAZREDA SE BO V ŠOLSKEM LETU 2021/22 PRIČEL V SREDO, 1. 9. 2021, OB 8.05.

Učenci v šolo pridejo po naslednjem razporedu:

Ob 7.45

• učenci 4. in 5. razreda (vstopajo skozi STRANSKI vhod, se preobujejo in gredo v učilnico).

Ob 7.55

• učenci 2. in 3. razreda (vstopajo skozi GLAVNI vhod, se preobujejo in gredo v učilnico).

Jutranje varstvo prvi šolski dan ne bo organizirano. Za učence vozače s kombiji bo organizirano jutranje varstvo od 7.05 dalje.

UČENCI 1. RAZREDA NAJ PRIDEJO V ŠOLO V SPREMSTVU STARŠEV OB 10.00.

Prvi šolski dan bomo imeli 2 razredni uri, 3. in 4. ura bosta potekali po urniku:

• 2. in 3. r. – SLJ in TJA
  • 4. in 5. r. – MAT in SLJ

S poukom bomo zaključili ob 11.40.

Podaljšano bivanje bo organizirano do 15.50. Starše prosimo, da se pogovorite z otroki, do kdaj bodo prvi dan ostali v podaljšanem bivanju in če so na kosilu.

Prosimo, da nas o tem pisno obvestite (beležka) ali preko eAsistenta.

Zaradi korona virusa moramo upoštevati naslednje higienske in preventivne ukrepe:

• V šolo lahko vstopajo le zdrave osebe: učenci, zaposleni, obiskovalci starejši od 15 let, pa morajo izpolnjevati pogoj PCT.
  • Vsi učenci PŠ Bukovica so en “mehurček”, zato nošenje maske v skupnih prostorih ni potrebno.

Za prevoz s šolskim avtobusom učenci potrebujejo vozne karte, ki jih izda Arriva Alpetour d. o. o. in jo posameznik uporablja do zaključka šolanja na OŠ Ivana Groharja. V primeru, da otrok vozno karto izgubi, morate starši naročiti novo na avtobusni postaji Škofja Loka. Učenci morajo na avtobusu imeti maske.

Vsa ostala obvestila o pričetku pouka in organizaciji prvega šolskega dne bodo objavljena v naslednjih dneh na spletni strani šole.

Na spletni strani šole je objavljen tudi protokol, ki zajema organizacijo dela ter ravnanje in zadolžitve posameznikov.

Delavci šole vam želimo uspešen in čim bolj prijeten začetek novega šolskega leta.