Podaljšano bivanje

DRAGI OTROCI IN SPOŠTOVANI STARŠI!

Učitelji podaljšanega bivanja vam bomo vsak dan pripravili nekaj idej, spodbud za preživljanje časa. Lepo vabljeni, da pogledate ponujene aktivnosti in če imate čas in voljo izbrete kaj zase. Vse to in še več najdete , če kliknete na povezavo PODALJŠANO BIVANJE.

Vsak dan vam bomo poslali tudi DOBRO MISEL- ISKRICO, v spodbudo in v znak naše povezanosti z vami.

Otroci, vabimo vas, da vsak dan zavrtite KOLO SREČE, ki vas čaka pod tem zapisom.

Dvakrat tedensko vas bomo povabili k poslušanju PRAVLJICE. Izbrana pravljica vas bo ob ponedeljki in četrtkih pričakala spodaj, pri posameznem dnevu, lepo vabljen/vabljena, da ji prisluhneš.

Ob sredah in petkih vas vabimo na potovanje do enega od živalskih vrtov po svetu, kjer si boš preko spletne kamere lahko v živo OGLEDOVAL ŽIVALI.

Ob torkih pa bomo pripravili dejavnost za UČENJE TUJIH BESED.

Veseli bomo, če nam kakšno fotografijo vaših dejavnosti posredujete na mail: andreja.crnivec (at)os-igroharja.si ali mihela.kokelj(at)os-igroharja.si. Lahko pa se nam s svojo fotografijo pokažete tudi na vaši razredni strani.

Lepo vas pozdravljamo.

Vaši učitelji podaljšanega bivanja