V petek, 8.11.2019 smo praznovali Dan šole. Dan smo namenili postavljanju rekordov (športni, miselni, skupinski…) in delavnicam za prijetnejše razrede. Na spodnjem panoju smo naredili tudi drevo rekordov.

Tukaj je nekaj vtisov, slike pa si lahko ogledate v galeriji.

Na današnjem dnevu sem se imel zelo dobro zato, ker sem sodeloval pri vseh igrah. Najbolj mi je bilo všeč takrat, ko sem nosil na žlici žogico.

Sergei, 2.r

Zelo mi je bilo všeč. Največkrat je zmagala Ajda.

Katarina 2.r

Na začetku tekmovanja se mi je sproščal adrenalin. Nisem vedel, ali bom kdaj zmagal, pa sem le.

David, 2.r

Všeč mi je bilo to, da sem bila vodnik slepca. Na koncu smo se šli tak spomin, da si si moral zapomniti čim več stvari, ki smo si jih prej ogledali.

Tinkara 2.r

Na tekmovanju je bilo zelo dobro. V igri vodenja slepca me je vodil David. Imel sem zavezane oči.

Nace, 2.r

Navijala sem za prijatelje. Držala sem žlico, na kateri je bila žogica. Skakala sem tudi čez kolebnico. Moja prijateljica Tinkara me je vodila, ko sem imela zavezane oči. Najtežje mi je bilo, ko sem imela na glavi knjigo. Malo mi je padala na tla. Poskusi še ti.

Larissa, 2.r

Več si oglejte v galeriji: Dan šole in rekordi